Pierwszy wpis na moim blogu!

01/15/2012 // By Andrzej Czechowski // Blog

logoaktualneZaczynam od dziś prowadzić blog o moich doświadczeniach z fotografią! Nigdy wcześniej nie myślałem o przelewaniu do Internetu lub nawet na papier, swoich przemyśleń, oraz doświadczeń w tej dziedzinie. Cóż, stało się i nie ma, co rozpaczać i zabieram się do pracy. Postaram się w tym miejscu opisywać swoje doświadczenia, związane z obsługą koncertów i innych imprez. Niewątpliwie bycie fotografem to fascynujące zajęcie.
Niestety ta profesja, potrafi niejednokrotnie zaskoczyć i dać wiele do myślenia. Bardzo uczy pokory i cierpliwości. Już nie raz po powrocie z „ pola walki” zastanawiałem się czy wysiłek włożony w bycie fotografem jest zwyczajnie opłacalny. Nie raz szlak mnie trafiał, kiedy po zgraniu zdjęć, okazywało się, że efekt całodziennej pracy rozmija się z moimi wyobrażeniami. Wtedy odkładam cała post-produkcje na dzień następny.
Nowy dzień daje nowe możliwości. I tak jak kiedyś przeżywałem wywoływanie zdjęć w ciemni, tak i tym razem jest to dla mnie wielka frajda. Nie ma już męki z nieposłusznym koreksem czy niepracującą chemią… Jest teraz Light Room, który stał się urzeczywistnieniem marzeń o ciemni idealnej.