WYDRUKI I ZDJĘCIA

09/02/2015 // By Andrzej Czechowski // Uncategorized

Wydruk zdjęć cyfrowych odbywa się na obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych i najlepszych ploterów do wydruków fotograficznych EPSON Stylus Pro 7890. Wydruk atramentami pigmentowymi Epson UltraChrome K3 zapewnia efekty znacznie odbiegające i przewyższające jakością, ostrością, wyrazistością, realnym oddaniem barw oraz trwałością od zdjęć wywoływanych w tradycyjnym fotolabie. Jest to możliwe m.in. za pomocą szerszego gamutu barw, a tym samym odwzorowania koloru i przejść tonalnych, które zapewnia ploter i technologia wydruku. To wszystko dzięki zastosowaniu atramentów pigmentowych UltraChrome HDR, których skala barw jest w stanie pokryć przestrzeń zbliżoną do przestrzeni Adobe RGB, a więc to co widzimy na profesjonalnym monitorze przeznaczonym do obróbki fotograficznej. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku tradycyjnego fotolabu gdzie wywoływanie zdjęć odbywa się w dużo uboższej przestrzeni kolorystycznej, która nie pozwala na otrzymanie tak żywych i naturalnych kolorów jak wydruk zdjęć na naszym doskonałym ploterze.
Zdjęcia można zamawiać podczas odbioru materiału ze zlecenia. Zawsze dbamy o zgodność naszej pracy ze standardami dla fotolabów i innych urządzeń drukujących.
Posiadamy też drukarki sublimacyjne firmy Canon. Canon udziela na swoje odbitki w formacie ” pocztówki” gwarancji trwałości na 99 lat.

UWAGA: Wszystkie informacje dotyczące wydruków, udzielamy poprzez formularz kontaktowy.

Related Post

Comments (1)
  1. jeremyZom@gmail.com'
    Site    

    A dobrze ustalasz sobie wymiary przed wydrukiem? Zdjecia z aparatu maja proporcje 4 6, a te z telefonu zwykle 3 4 i tutaj czesto sie ucina czesc zdjecia, lepiej to sobie wczesniej ustawic, zeby nie bylo niespodzianek.

Comments are closed.